Sempati Veteriner Kliniği, Online Evcil Hayvan Sağlığı Ansiklopedisi

 

Sempati Veteriner Kliniği - 0.332 233 43 83 - Konya - İletişim Bilgileri

 

YARARLANDIĞIMIZ KAYNAKLAR

 

 

 

 

Google
 

 

Sitemizin tüm içeriği tamamen www.sempativet.net adresindeki bilgiler, yazılar, makaleler ve içerik kullanılarak hazırlanmıştır. Bu nedenle asıl kaynağımız sempativet.net ve bu sitenin yararlandığı kaynaklardır.

 

İçeriğimizde bulunan bir çok bilgi de kaynaklar belirtilmiş olup, içeriğinden çok yoğun olarak yararlanılan bazı kaynaklar aşağıda listelenmiştir. Tüm kaynaklarımıza, bilgi paylaşımına yaptıkları katkı için teşekkür ederiz.

 

Sempativet.net , interaktif bir site olduğu için, bazı içerik, üyeler tarafından eklenebilmektedir. Sitemizde de, bu üyelerin ekledikleri bilgiler, seçilerek kullanılmıştır. Ancak bazı üyelerin, içerikleri aldıkları kaynakları belirtmediklerini görebildik.  Bu nedenle, eğer içerik size aitse ve bu belirtilmemişse, lütfen bize ulaşıp bunu belirtiniz. Eğer, sitemizde, sizden de bir içerik kullanmış ve sizi belirtmeyi unutmuşsak, lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşınız. Eksiğimizi derhal gidereceğiz.

 

Ana Kaynağımız : http://www.sempativet.net - Hayvansever Patilerin Sitesi

Sitemizdeki Makale ve Yazılar : Veteriner Hekimi Ceyda Kurtaslan , Veteriner Hekimi Yılmaz Daş, Veteriner Hekimi Onur Karabulut, Veteriner Hekimi Ilgar Uztürk, Veteriner Hekimi Adayı Cemil Şahin, Veteriner Hekimi İmran Yüce

Köpek ve Kedi Irkları : http://www.juen.com.tr - Juen Veteriner Polikliniği

Kuş Irkları : www.kanaryasesi.com , www.papaganim.net , www.taklaciguvercin.com

Tavşan ve Hamster Irkları : Veteriner Hekimi Ilgar Uztürk , Veteriner Hekimi Fehmi Özdemir

İçeriklerinden Alıntılar Yapılan Bazı Siteler : www.tavsan.org


 

Sitedeki her türlü bilgi, kaynak gösterilmek koşuluyla ticari amaçlar dışında her türlü paylaşıma açıktır.

 

 

 

 

© Copyright 2007-2018 - SempatiVeterinerKlinigi.net - Her Hakkı Saklıdır - Proje : Sempati Veteriner Kliniği

 

Sempati Veteriner Kliniği

 

 

Site Haritası

 

  DİKKAT ! Bu sitede verilen bilgiler sadece tavsiye veya bilgilendirme amaçlıdır. Hiç bir zaman bir veteriner hekimi tavsiyesi niteliği taşımaz, veteriner hekimi tavsiyesi yerine geçemez. Site içeriğinin tümü, her ne kadar özenle seçilmiş bilgilerden oluşsa da, site tasarımcısı, bilgi kaynakları, proje sorumlusu, editörler ve sitenin hazırlanması ve yayınında görev almış diğer tüm kişiler olarak, içeriğimizdeki bilgilerin kesin olarak doğru olduğunu iddia etmiyor, bir bölümü ya da tümü yanlış veya hatalı olabilecek içerik için kesinlikle sorumluluk kabul etmiyoruz. Evcil hayvanınızın sağlığı için, kesinlikle bir veteriner kliniğine giderek, veteriner hekiminden tavsiye ve bilgi almanız gerektiğini önemle hatırlatıyoruz. Gerek içerik sağlayıcımız, gerekse bizler, bu sitede verilen bilgilerin kullanımı sonucunda doğabilecek her türlü olumsuzluğun sorumluluğunu açıkça reddediyor, her ne şekilde olursa olsun, bu siteye giren herkesin, bu uyarıyı okumuş olduğunu kabul ediyoruz.